Funko POP! Pokemon: Slowpoke #1088 (10 inch)
€ 44,99
(inclusief btw)
Je droom om trainer te worden is niet onbereikbaar! Haal deze exclusieve POP! Jumbo Slowpoke (Ramoloss/Flegmon) in huis om toe te voegen aan je Pokémon-collectie. Breid je assortiment uit door dit schattige verzamelobject aan je team toe te voegen. POP! Slowpoke zal zeker opvallen als de nieuwste aanwinst in je verzameling!
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698871938 |
| Lengte | 21,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Thema | Pokemon |
| Editie | Common |
