Funko POP! The Muppets: First Mate Piggy #1675
€ 16,99
(inclusief btw)
Klim aan boord van de USS Swinetrek met Pop! Eerste stuurman Piggy. Er staan je avonturen te wachten met dit geweldige en iconische personage uit de afleveringen van ‘Pigs in Space’ uit de serie The Muppets™. Voeg haar toe aan de rest van de bemanning en breid je Pop! Television and Movies-set uit.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698758574 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
