Funko POP! Deluxe The Muppets: Kermit with Banjo #1673
€ 31,99
(inclusief btw)
Speel een deuntje mee met POP! Deluxe Kermit met banjo! Maak je Muppets-collectie compleet door deze iconische Muppet te herenigen met zijn medespelers in je huis.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698758536 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Deluxe |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
