Funko POP! The Muppets: Fozzie Bear #1676
€ 16,99
(inclusief btw)
Voeg wat humor toe aan je collectie met POP! Fozzie Bear! Maak je Muppets-collectie compleet door deze iconische Muppet te herenigen met zijn medespelers in je huis.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698862363 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
