Funko POP! Nooks Harry Potter: Harry Potter in Cupboard
€ 22,99
(inclusief btw)
Maak een plekje vrij in je verzameling voor POP! Nooks Harry Potter™ in Cupboard! Deze gedetailleerde 3D-ruimte is een prachtige aanvulling op je boekenplank, of je hem nu tussen je favoriete boeken zet of samen met de rest van je Harry Potter™-set tentoonstelt!
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698862462 |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 17,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Nooks |
| Thema | Harry Potter |
| Editie | Common |
