Funko POP! Harry Potter: Harry Potter D100 (4 Pack) Special Edition
€ 47,99
(inclusief btw)
Verken de magische wereld van Harry Potter met de D100 POP 4-Pack Special Edition boxset. Deze speciale editie bevat vier iconische POP-figuren geïnspireerd op het Harry Potter-universum, waardoor fans een gevarieerde collectie geliefde personages krijgen.
Koop nu de D100 POP Harry Potter 4-Pack Special Edition-set en dompel jezelf onder in de tijdloze magie van Zweinsteins Hogeschool voor Hekserij en Hocus-Pocus. Het is ook een ideaal cadeau voor fans van het Harry Potter-universum en verzamelaars van figuurtjes.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698691130 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 34,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Multipack |
| Thema | Harry Potter |
| Editie | Special Edition |
