Funko POP! Town Home Alone: Kevin with McCallister Home #41
€ 49,99
(inclusief btw)
Blijf thuis tijdens de feestdagen en geniet van het opnieuw bekijken van de feestelijke klassieker Home Alone! Moedig de vindingrijke Pop! Kevin McCallister aan terwijl hij het onhandige inbrekersduo Marv en Harry te slim af is. Maak je Home Alone-collectie compleet met deze Pop! Town met Pop! Kevin.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698800426 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Town |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
