Funko POP! Rides How To Train Your Dragon: Hiccup with Toothless #123
€ 39,99
(inclusief btw)
Zet koers naar Berk! Als draak en ruiter zijn Pop! Hiccup en Pop! Toothless een onafscheidelijk duo! Ga met hen mee terwijl ze door de lucht vliegen en je How to Train Your Dragon-collectie aanvullen met deze Deluxe Pop! Ride!
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698811811 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Rides |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
