Funko POP! Harry Potter: Albus Dumbledore Horcruxes #183
€ 16,99
(inclusief btw)
Ontrafel het sinistere mysterie van de Horcruxen™ met POP! Albus Perkamentus™. Breid je collectie uit door deze schoolhoofd van Zweinstein™ toe te voegen aan je Harry Potter en de Halfbloed Prins™-collectie.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698864336 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Harry Potter |
| Editie | Common |
