Funko POP! Terrifier 2: Art The Clown With Head #1796
€ 16,99
(inclusief btw)
Je horrorcollectie snakt naar een griezelig leuke nieuwe aanwinst! POP! Art the Clown is gearriveerd om je Terrifier 2-set compleet te maken met een met snoep gevuld hoofd in zijn hand.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698865371 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
