Funko POP! Disney Pixar Toy Story 4: Sheriff Woody #522
€ 16,99
(inclusief btw)
Net toen je dacht dat die speelgoedfiguren uit Andy's kamer niet nog meer kattenkwaad konden uithalen, zijn ze weer eens verdwaald... alweer!
In Toy Story 4 gaan Woody, Buzz Lightyear en de rest van de bende op reis met Bonnie en een nieuw speelgoedje genaamd Forky. De avontuurlijke reis mondt uit in een onverwachte hereniging wanneer Woody's kleine omweg hem naar zijn lang verloren vriendin Bo Peep leidt. Terwijl Woody en Bo over vroeger praten, beseffen ze al snel dat ze mijlenver uit elkaar staan als het gaat om wat ze willen in het leven als speelgoed.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698373838 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Disney |
| Editie | Common |
