Funko POP! Moment Terrifier: Art VS Sienna #1793
€ 44,99
(inclusief btw)
Beleef de ultieme confrontatie met de Funko POP! Moment Terrifier: Art VS Sienna #1793. Een must-have voor horror- en Funko-verzamelaars!
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698872034 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
