Funko POP! Moment Back to the Future: Doc & Marty #1846
€ 44,99
(inclusief btw)
Maak je klaar voor een spannende reis naar het verleden met POP! Doc en POP! Marty! Deze POP! Moment toont de brandende bandensporen van de tijdmachine, na zijn eerste succesvolle reis door de tijd. Vier de 40e verjaardag van Back to the Future door dit tijdreizende duo toe te voegen aan je POP! Movies-collectie!
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698864480 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
