Pre-order!
Funko POP! Stranger Things: Nancy / Robin / Eddie / Dustin (4 Pack) Special Edition
Het is alweer maanden geleden sinds de Slag om Starcourt in Stranger Things 3, die Hawkins in angst en verwoesting stortte. Terwijl ze worstelen met de nasleep daarvan, raakt onze groep vrienden voor het eerst uit elkaar, en de complexiteit van de middelbare school maakt het er niet makkelijker op.
In deze kwetsbare tijd duikt er een nieuwe, gruwelijke bovennatuurlijke dreiging op, die een gruwelijk mysterie met zich meebrengt. Als dit mysterie wordt opgelost, zou dat eindelijk een einde kunnen maken aan de verschrikkingen van de Upside Down.
Waar wacht je nog op? Red de stad Hawkins met zijn beste helden! Dit Pop! Vinyl Figure 4-Pack van Nancy, Robin, Eddie & Dustin barst uit zijn voegen en wacht om vrijgelaten te worden!
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698772143 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 34,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Multipack |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Special Edition |
