Funko POP! WWE: John Cena (Never Give Up) #136
€ 16,99
(inclusief btw)
Pop! John Cena™ stapt in de ring! Vier het 60-jarig jubileum van WWE door deze legendarische worstelaar met Never Give Up-handdoek aan je collectie toe te voegen! Wie zal hij nu uitdagen?
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698722841 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Sports |
| Editie | Common |
