Funko POP! Star Wars: Cad Bane with Todo 360 #476 Fall Convention 2021 Limited Edition
€ 24,99
(inclusief btw)
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698559126 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Convention |
