Funko POP! Star Wars: the Mandalorian with the Child #390
€ 39,99
(inclusief btw)
Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698499309 |
| Lengte | 17 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
