Funko POP! Disney Pixar Toy Story 5: Smarty Pants #1715
€ 16,99
(inclusief btw)
Technologie verovert een plekje in de speelgoedkist! POP! Smarty Pants staat klaar om je verzameling een handje te helpen, dus maak de rest van je Disney Pixar Toy Story 5-collectie maar klaar voor de komst van dit educatieve speeltje.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698907712 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Disney |
| Editie | Common |
