Funko POP! Disney Pixar Toy Story 5: Lilypad #1714
€ 16,99
(inclusief btw)
Technologie verovert een plekje in de speelgoedkist! POP! Lilypad staat klaar om een sprong in het diepe te maken in je verzameling, dus maak de rest van je Disney Pixar Toy Story 5-collectie maar klaar voor de komst van deze interactieve tablet.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698907705 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Disney |
| Editie | Common |
