Funko POP! Star Wars: Ahsoka (Lights & sounds) #794
€ 29,99
(inclusief btw)
Er is een krachtige aanwinst voor de lichte kant gearriveerd! Met haar Lightsaber™ in de hand staat deze Lights and Sounds POP! Ahsoka™ klaar om de melkweg te beschermen – en jouw Star Wars-verzameling!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
Waarschuwing: verstikkingsgevaar. Bevat kleine onderdelen. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. Het verzamelobject bevat AAA-batterijen. Gevaarlijk bij inslikken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698864534 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
