Funko POP! Star Wars The Clone Wars: Hondo & Pikk #808
€ 16,99
(inclusief btw)
Vier de meest fantastische fandom aller tijden met POP! Hondo™ en Pikk™! Breid je Star Wars: The Clone Wars™-collectie uit door dit POP! & Buddy-duo aan je verzameling toe te voegen.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698869287 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Star Wars |
| Editie | Common |
