Pre-order! ETA: 08-2026
Funko POP! Nooks Stranger Things: Will in the Upside Down
€ 22,99
(inclusief btw)
Maak een plekje vrij in je verzameling voor de POP! Nooks Will in de Upside Down! Deze gedetailleerde 3D-figuur is gegarandeerd een prachtige aanwinst voor je plank, of je hem nu tussen je favoriete boeken zet of naast de rest van je Stranger Things-collectie!
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698862455 |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 17,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Nooks |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
