Pre-order! ETA: 08-2026
Funko POP! Stranger Things: Max & Lucas (2 pack)
€ 29,99
(inclusief btw)
Hawkins, Indiana, herbergt gevaarlijke en bovennatuurlijke geheimen. Haal de gebeurtenissen, personages en spannende momenten uit Stranger Things in huis met dit setje van twee, bestaande uit Pop! Max en Pop! Lucas!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698801393 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 20,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Multipack |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
