Pre-order!
Funko POP! Disney Pixar Wall-E: Wall-E #1118 (10 inch)
Heb je je ooit afgevraagd hoe het leven er over 1000 jaar uit zou zien? De aarde zal dan vast vol staan met hightech voertuigen en gebouwen, bevolkt door wezens uit de hele melkweg, die in harmonie met de mensheid leven, toch? Helaas lijkt het erop dat het tegenovergestelde het geval is, als we mogen afgaan op Disney's kaskraker Wall-E.
Wall-E speelt zich af in het jaar 2805 en volgt het verhaal van Wall-E, een afvalpersrobot die achterblijft op een verlaten aarde om een grotendeels verlaten stad schoon te maken. Hij krijgt echter bezoek van een sonde die is gestuurd door het schip Axiom, op wie hij verliefd wordt en die hij door de melkweg achtervolgt.
De nieuwste serie Wall-E Pop! Vinyl-figuren van Funko zijn ook de moeite waard om de melkweg voor te achtervolgen!
Hier hebben we een ongelooflijke Jumbo Wall-E Pop! Vinylfiguur, het is bijna alsof hij echt in de kamer staat! Dit is misschien wel onze favoriete Jumbo Pop! tot nu toe, kijk eens hoe schattig hij is. Je weet dat je hem een nieuw thuis wilt geven.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698576529 |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Thema | Disney |
| Editie | Common |
