Funko POP! Lord of the Rings: Legolas #628
€ 16,99
(inclusief btw)
Nog meer van je favoriete Hobbits en Tovenaars uit de Lord of the Rings serie maken de reis van Midden Aarde en zijn klaar om jouw Funko Pop! Vinyl collectie!
Deze Pop! toont Legolas, een Sindarijnse elf die deel uitmaakte van de Fellowship of the Ring in het Derde Tijdperk. Met zijn scherpe zicht, gevoelige gehoor en uitstekende boogkunst was Legolas een waardevolle hulp voor de andere leden van de Fellowship.
Geen enkele Lord of the Rings collectie is compleet zonder deze ongelofelijke golf Pop! Vinyls!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698332477 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
