Funko POP! Spongebob Squarepants: SpongeBob (Mocking) #1672 Special Edition
€ 24,99
(inclusief btw)
Het lijkt erop dat de exclusieve Pop! SpongeBob aan het spotten is. Veel plezier en vier de 25e verjaardag van de SpongeBob SquarePants animatieserie met dit schattige personage.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698784986 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Special Edition |
