Funko POP! Lord of the Rings: Cave Troll #1580
€ 24,99
(inclusief btw)
Pas op als je het ondergrondse koninkrijk Moria™ verkent! Het wordt geteisterd door wezens van het kwaad, zoals de Super Pop! Grottrol™! Help dit kolossale beest te verslaan als hij uithaalt naar de Fellowship™ in je The Lord of the Rings™ collectie.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698808309 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 16,5 cm |
| Hoogte | 20,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Super Size (6 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
