Funko POP! Racing McLaren: Ayrton Senna #11
€ 16,99
(inclusief btw)
Maak je klaar! Racelegende POP! Ayrton Senna is op zoek naar de eerste plaats in jouw collectie! Geef gas en voeg deze McLaren-coureur met helm toe aan je racecollectie. Blaas je autosport line-up op door van deze coureur de volgende toevoeging aan je roster te maken.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698861809 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Sports |
| Editie | Common |
