Funko POP! Comic Cover Marvel X-Men: Weapon X "Age of Apocalypse" #65
€ 29,99
(inclusief btw)
Pop! Weapon X is hier om zich een weg te klauwen naar jouw Marvel collectie! Deze Pop! Comic Cover toont Pop! Weapon X tegen een bijpassende achtergrond van zichzelf op de cover van The Astonishing X-Men: The Age of Apocalypse #1.
De hoes van de comic cover is verpakt in een beschermhoes die aan de muur kan worden gehangen. De POP! is aan de binnenkant bevestigd aan de case om je display perfect op zijn plaats te houden.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698841146 |
| Lengte | 8,5 cm |
| Breedte | 17,5 cm |
| Hoogte | 27,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Comic Cover |
| Thema | Marvel |
| Editie | Common |
