Funko POP! Deluxe Avatar The Last Airbender: Toph #1808
€ 37,99
(inclusief btw)
Beheers de kunst van het aardsturen samen met Pop! Toph! Deze Deluxe Pop! Toph het embleem van het Earth Kingdom uit torenhoog steen. Maak je Avatar: The Last Airbender collectie compleet met deze jonge bender in je huis.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698812474 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 16,5 cm |
| Hoogte | 20,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Deluxe |
| Thema | Anime |
| Editie | Common |
