Funko POP! Movie Poster 70th Years Godzilla: Godzilla VS Mothra #23
€ 69,99
(inclusief btw)
Leve de koning van de monsters! Vier 70 jaar Godzilla met deze Pop! Poster met Godzilla vs Mothra. Geef deze een plek in je Pop! Movies collectie!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698808828 |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 28 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Movie Poster |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
