Funko Bitty POP! Display: Hogwarts Castle with 2 Exclusive Bitty POP
€ 29,99
(inclusief btw)
Je favoriete Pops zijn gekrompen tot Bitty Pops! Breid je Harry Potter™ collectie uit met de Zweinstein™ Kasteel Bitty Pop! Display! Gemodelleerd naar de iconische school, is deze collectible zeker een betoverende toevoeging aan je collectie. Deze collectible bevat Bitty Pop! Albus Perkamentus™ en Bitty Pop! Luna Lovegood™ en kan in totaal 18 Bitty Pop! personages tentoonstellen. Bitty Pops! zijn verpakt in harde acryl doosjes met afneembare deksels.
Waarschuwing: Verstikkingsgevaar. Verzamelobjecten zijn klein. Niet voor kinderen onder de 3 jaar.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698812948 |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 41 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | Bitty POP! Display |
| Thema | Harry Potter |
| Editie | Common |
