Funko POP! Naruto Shippuden: Gaara #728 (Metallic) Special Edition
€ 24,99
(inclusief btw)
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698488396 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Anime |
| Editie | Metallic |
