Funko POP! and Tee Marvel: Captain America Art Series (Maat XL)
€ 34,99
(inclusief btw)
Deze Funko POP! and Tee van Marvel Art Series bevat een T-shirt, maat XL, met Captain America en een bobble head POP!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698562478 |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 18 cm |
| Maat | XL |
| Type | POP! & Tee |
| Thema | Marvel |
| Editie | Special Edition |
