Funko POP! Keychain Harry Potter: Harry Yule
€ 8,99
(inclusief btw)
Het is ongeveer 4 cm hoog en wordt geleverd in een vensterdoosverpakking.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698422574 |
| Lengte | 4 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Materiaal | PVC |
| Thema | Harry Potter |
| Editie | Common |
