Pre-order! ETA: 08-2026
Funko POP! Stranger Things Tales from '85: Dustin #2462
€ 16,99
(inclusief btw)
Keer terug naar Hawkins voor een spannend nieuw avontuur met POP! Dustin! Haal de gebeurtenissen, personages en memorabele momenten uit Stranger Things: Tales from ‘85 in huis door POP! Dustin aan je POP! Television-verzameling toe te voegen.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698943505 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
