Pre-order! ETA: Q2-2026
Funko POP! Harry Potter: Dumbledore with Fawkes #110 (10 inch)
€ 44,99
(inclusief btw)
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698480383 |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Thema | Harry Potter |
| Editie | Common |
