Funko POP! One Piece: Monkey D. Luffy #1945 (10 inch)
€ 44,99
(inclusief btw)
Maak de schurftige bemanning van de Strohoedpiraten compleet met POP! Jumbo Monkey D. Luffy! Geef deze kapitein een veilige plek om voor anker te gaan wanneer je hem verwelkomt in je One Piece-collectie.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698872447 |
| Lengte | 21,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Thema | Anime |
| Editie | Common |
