Pre-order!
Funko POP! Town Stranger Things: Rockin' Robin with the Squawk #50
€ 49,99
(inclusief btw)
Duistere krachten sluimeren onder Hawkins, Indiana. Wees getuige van de gevaarlijke en bovennatuurlijke geheimen van de Upside Down met POP! Town Rockin' Robin met de Squawk! Haal de gebeurtenissen, personages en doorbraakmomenten van het vijfde en laatste seizoen van Stranger Things in huis door POP! Town Rockin' Robin met de Squawk toe te voegen aan je POP! Television-collectie.
Exclusief Funko POP vinyl figuur in geschenkdoos met venster.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698866200 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Hoogte | 19,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! Town |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Common |
