Funko Bitty POP! One Piece: Usopp (4 Pack)
€ 14,99
(inclusief btw)
De wereld van POP! wordt groter – en kleiner – met Bitty POP!-verzamelobjecten! Breid je One Piece-collectie uit met dit 4-pack met Bitty POP! Usopp, Bitty POP! Kaya, Bitty POP! Kuro en een chase Bitty POP!-figuur. De mogelijke chase Bitty POP!-verzamelobjecten zijn Hyper Rare (1/6) Shanks, Hyper Rare (1/6) Buggy the Clown, Rare (1/3) Smoker en Rare (1/3) Dracule Mihawk.
Waarschuwing: Verstikkingsgevaar. Verzamelobjecten zijn klein. Niet voor kinderen onder de 3 jaar.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698868952 |
| Lengte | 3,5 cm |
| Breedte | 14,5 cm |
| Hoogte | 9,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | Bitty POP! 4 Pack |
| Thema | Anime |
| Editie | Common |
