Funko POP! Disney Pixar Toy Story 30th Anniversary: Alien with Claw #1595
€ 16,99
(inclusief btw)
Proost op 30 jaar en meer! Vier de 30e verjaardag van Disney Pixars Toy Story door ruimte te maken in je speelgoedkist voor POP! Alien with Claw! Voeg deze Pizza Planet-alien toe aan je Disney Pixar-collectie en breng hem weer samen met de rest van je verzameling.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698862721 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Disney |
| Editie | Common |
