Funko Bitty POP! Display Disney Cinderella: Cinderella's Castle
€ 29,99
(inclusief btw)
De wereld van POP! wordt groter en kleiner met Bitty POP! collectibles! Breid je Disney collectie uit met de Cinderella's Castle Bitty POP! Display! Gemodelleerd om op het iconische kasteel te lijken, is deze collectible zeker een betoverende toevoeging aan je collectie. Deze collectible bevat Bitty POP! Fairy Godmother en Bitty POP! Cinderella (roze jurk) en kan in totaal 18 Bitty POP! personages weergeven.
Waarschuwing: Verstikkingsgevaar. Verzamelobjecten zijn klein. Niet voor kinderen onder de 3 jaar.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698855112 |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | Bitty POP! Display |
| Thema | Disney |
| Editie | Common |
