Funko Bitty POP! Marvel Spider-Man: Venom (4 Pack)
De wereld van POP! wordt groter en kleiner met Bitty POP! collectibles! Breid je Marvel-collectie uit met dit 4-pack met Bitty POP! Venom, Bitty POP! Anti-Venom, Bitty POP! She-Venom en een achtervolgende Bitty POP! collectible. De mogelijke achtervolgende Bitty POP! collectibles zijn Zeldzame (1/3) Spider-Man - Stealth Suit, Zeldzame (1/3) Spider-Man - Symbiote Suit, Hyper Zeldzame (1/6) Peter Parker en Hyper Zeldzame (1/6) Spider-Man - Spotlight. Bitty POP! collectibles zijn verpakt in harde acryl doosjes met afneembare bodemdeksels. De afneembare bodemdeksels dienen als acrylbasis waarop de Bitty POP! collectibles worden geplakt. Sorteer en rangschik uw Bitty POP! collectibles met de meegeleverde displaydoos! De acryl vitrines zijn stapelbaar en bevatten elk vier Bitty POP! collectibles.
Waarschuwing: Verstikkingsgevaar. Verzamelobjecten zijn klein. Niet voor kinderen onder de 3 jaar.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698857031 |
| Lengte | 3,5 cm |
| Breedte | 14,5 cm |
| Hoogte | 9,5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | Bitty POP! 4 Pack |
| Thema | Marvel |
| Editie | Common |
