Funko POP! Bride of Chucky: Chucky #1694 Special Edition
€ 24,99
(inclusief btw)
Deze Pop! bevat Chucky zoals hij verschijnt in de film, bloedend en compleet met nieuw stiksel en gewapend met een bijl druipend van het bloed.
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 889698843898 |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Thema | Movies & Television |
| Editie | Special Edition |
